Medyum Fernaz ile tanışın...

Medyum Fernaz Hoca 1982 yılında doğmuş, genç yaşlarda manevi ilim-irfan üstatları ile tanışmış ve zorlu meşakkatli eğitimlerden geçmiştir. Medyumluk faaliyetinde bulunmakta olup sizlere HAVAS İLMİ, GİZLİ İLİMLER, MANEVİ ŞİFACILIK, BİO ENERJİ, ASTROLOJİ, RUHSAL SIKINTILAR, CİN VE PERİ MUSALLATI, ATEŞ PERİSİ MUSALLATI ,DEĞİŞİK BÜYÜLERİN TESPİTİ VE BOZULMASI , KORUYUCU VEFKLER, AŞIK ETME ÇALIŞMALARI, SEVGİLİYİ KENDİNE BAĞLATMA, EVLİLİĞE İKNA ETME ÇALIŞMALARI,SAPLANTILI KİŞİLERİ SOĞUTMA, İŞ VE AŞK KISMETİ AÇMA, YILDIZ UYUMSUZLUKLARINA YILDIZ YÜKSELTME, DÜŞMANLARINDAN KORUNMA vb. pek çok konuda hizmet vermektedir. Kendini ispatlamış güvenilir bir üstattır. Dört tane rahmani cinlerinin ona doğru haber vermesi en büyük özelliğidir.

Bizler iki uzman olarak çalışmaktayız. Birimiz Fernaz hoca diğerimiz ise anadili Arapça olan İran asıllı el-Ahmed hocadır. İran asıllı hocamız 1964 yılınca İran’da dünyaya geldi. Dedesinden “el almasıyla” birlikte dedesinden kalan kimsede olmayan kitap ile kişilere derman olmaya başlamıştır

Ahmed hocanın eğitim aldığı ve ustalaştığı alanlar; CİFİR İLMİ, VEFK İLMİ, YILDIZNAME-ASTROLOJİ VE BURÇLAR, HAVAS İLMİ, BÜYÜ VE ÇEŞİTLERİ, TILSIM, RUKYE, NAZAR-İSBETÜL-AYN, REMİL VE EBCED, CİN – PERİ-KARABASAN, HÜDDAN İLMİ, TELEPATİ, MİSTİZİZM, DURU GÖRÜ, BÜYÜ BOZMA, PARAPSİKOLOJİ, SAPATYUM, METAPSİZM, TELEKİNEZİ VE TRANS İLMİDİR.

Bilinçsizce donatılan, eksik ve karmaşık bilgilerle dolu cinler alemi konusu hakkında toplumumuzu aydınlatmayı amaçlıyoruz. İnsanların gelişimine katkıda bulunarak, bilinmeyen gerçekleri anlaşılır kılmayı hedefliyoruz. Toplumların ilerlemesinin temelinde, bireylerin iç huzuru ve manevi güçleri yattığına inanıyoruz. Bu nedenle özellikle aileleri merkeze alarak, gelecek nesillere sağlıklı, huzurlu, inançlı ve ilkeli bir toplum yetiştirmeyi amaçlıyoruz.

Dürüstlük, açıklık ve şeffaflık ilkesine bağlıyız, hizmet alanlara her zaman nezaket ve ilgi gösteriyoruz. Onların beklentilerini aşan hizmetler sunarak ihtiyaçlarına çözüm odaklı yaklaşıyoruz.

Türk Milleti'nin eşsiz değerine inanıyoruz ve ecdadımıza, inancımıza ve birliğimize bağlılığımızı her zaman sürdüreceğiz. Ülkemizin her alanda öncü olması yolunda kararlılıkla çalışıyoruz ve bu sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Toplumsal gelişim için maneviyata önem veriyor, insanların iç dünyalarının güçlenmesine ve bireysel anlamda huzura ulaşmalarına destek oluyoruz.